THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Rewitalizowana elektrownia Powiśle

DESIGN

Jak szacują inwestorzy już za rok w warszawskiej elektrowni Powiśle otworzy podwoje ciekawy koncept na mapie Warszawy, będący połączeniem części biurowo-mieszkaniowo-rozrywkowej. Znajdzie się tu zatem blisko 20 restauracji, w tym najprawdopodobniej popularny Nocny Market, a także apartamenty w formie loftów, oraz dwie duże powierzchnie biurowe. Na terenie elektrowni będzie także można obejrzeć filmy oraz wysłuchać koncertów. Wszystko w jednym miejscu – to może być ciekawa alternatywa dla rozproszonej oferty rozrywkowo-kulturalnej stolicy. „Oprócz budynków, stworzymy trzy

place – miejsca gdzie regularnie odbywać się będą imprezy: koncerty, pokazy artystyczne, animacje i wystawy itp. Wierzę, że to miejsce już wkrótce stanie się najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu i nowym, rekreacyjnym sercem Warszawy” – mówi Brian Patterson – właściciel i managing director White Star Real Estete. Elektrownię Powiśle uruchomiono w 1904 roku na warszawskim Powiślu, jako prywatne przedsięwzięcie. Częściowo zniszczona podczas II wojny światowej, uruchomiona została już w 1945 roku, by w latach 90 XX wieku zostać ostatecznie zamkniętą.

Trendy
WRZESIEŃ 2020 TRENDY ART OF LIVING - wydanie 85! Mimozami jesień się zaczyna… Biznesy aktorów, Yayoi Kusama, Tiziana Luxardo... Już w kioskach!