THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

KORESPONDENCJA

http://www.magazyntrendy.pl/images/20190401160601.jpg

Opublikowano ranking „najzdrowszych” krajów na świecie

KORESPONDENCJA

Niedawno ukazał się kolejny raport Bloomberg Healthiest Country Index, który stanowi miarodajne źródło na temat stylu i jakości życia ludzi z poszczególnych państw, co bezpośrednio przekłada się na długość ich życia. Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że dwa pierwsze miejsca w rankingu zajęły kraje śródziemnomorskie – Hiszpania i Włochy, a nie powszechnie dotąd kojarzone ze „zdrowiem” kraje północnej Europy czy Azji. Jednak dieta śródziemnomorska,

oparta w dużej mierze na bardzo zdrowej oliwie oraz orzechach, od lat uważana jest za optymalny sposób przedłużenia życia, eliminujący tym samym choroby układu krążenia. W rankingu uwzględniono 169 państw oraz wzięto pod uwagę także czynniki środowiskowe, w tym dostęp do czystej wody i urządzeń sanitarnych. Ranking Bloomberg Healthiest Country Index: Hiszpania, Włochy, Islandia, Japonia, Szwajcaria, Szwecja, Australia, Singapur, Norwegia, Izrael.

Trendy
SIERPIEŃ 2019 Uff jak gorąco! Letnie zaczytanie... Szymon Brodziak, Andy Warhol, korespondencje ze świata, Camilla Arkans i więcej!