THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

TRAVEL

http://www.magazyntrendy.pl/images/Hennessy dom Cognac.jpg
http://www.magazyntrendy.pl/images/20180806101101.jpg

Nocleg w Wielkim Murze Chińskim

2018-08-06 | travel
http://www.magazyntrendy.pl/images/20180507095833.jpg

Afryka dzika

2018-05-07 | travel

Château de Bagnolet - pensjonat poświęcony francuskiej sztuce życia

TRAVEL

Wyjątkowe w tej scenerii jest to, iż Dom HENNESSY wita gości i ważnych klientów przez cały rok. W 1963 r. Francis Hennessy zgodził się przerobić własność Société JAS HENNESSY & CO, chcąc zamienić ją w swój pensjonat, w czasach kiedy miasto Cognac miało niewiele do zaoferowania, jeśli chodzi o luksusowe hotele. To był początek nowego życia dla Château de Bagnolet, które przyjmuje dziś najbardziej wybitnych gości HENNESSY.

Goście z całego świata

HENNESSY gościł w Château de Bagnolet wiele znanych osobowości
ze świata filmu, li teratury i muzyki, szczególnie podczas Cognac Detective Film Festival, European Literature Fair czy Blues Passions – wydarzeń, które były wspierane przez Jas HENNESSY & CO. Lauren Bacall, Robert Mitchum, Gregory Peck, Alain Delon, Oliver Stone, Brian de Palma, Amélie Nothomb, Dee Dee Bridgewater, Lucky Peterson, Solomon Burke i Willy Deville to tylko nieliczne ze sław, które w ten sposób mogły zrelaksować się i cieszyć przyjemnościami francuskiej sztuki życia, tak sławionej tu przez Dom HENNESSY.
Trendy
GRUDZIEŃ 2018 Zimowe zaczytanie... już w sprzedaży! Paltrow, Faithfull, Bator, Plebanek, Bukowska, Napiórkowska o Dwurniku, Rashid, Mondino…