THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Château de Bagnolet - pensjonat poświęcony francuskiej sztuce życia

TRAVEL

Wyjątkowe w tej scenerii jest to, iż Dom HENNESSY wita gości i ważnych klientów przez cały rok. W 1963 r. Francis Hennessy zgodził się przerobić własność Société JAS HENNESSY & CO, chcąc zamienić ją w swój pensjonat, w czasach kiedy miasto Cognac miało niewiele do zaoferowania, jeśli chodzi o luksusowe hotele. To był początek nowego życia dla Château de Bagnolet, które przyjmuje dziś najbardziej wybitnych gości HENNESSY.

Goście z całego świata

HENNESSY gościł w Château de Bagnolet wiele znanych osobowości
ze świata filmu, li teratury i muzyki, szczególnie podczas Cognac Detective Film Festival, European Literature Fair czy Blues Passions – wydarzeń, które były wspierane przez Jas HENNESSY & CO. Lauren Bacall, Robert Mitchum, Gregory Peck, Alain Delon, Oliver Stone, Brian de Palma, Amélie Nothomb, Dee Dee Bridgewater, Lucky Peterson, Solomon Burke i Willy Deville to tylko nieliczne ze sław, które w ten sposób mogły zrelaksować się i cieszyć przyjemnościami francuskiej sztuki życia, tak sławionej tu przez Dom HENNESSY.
Trendy
SIERPIEŃ 2019 Uff jak gorąco! Letnie zaczytanie... Szymon Brodziak, Andy Warhol, korespondencje ze świata, Camilla Arkans i więcej!