THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Plebiscyt Polska Architektura XXL – patronat Trendy Art of Living

DESIGN

Startuje dwunasta edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL, którego celem jest zarówno wspólne architektoniczne podsumowanie minionego roku oraz wyróżnienie najbardziej znanych pracowni i projektów, jak i zwrócenie uwagi na mniej oczywiste postaci i realizacje, które tworzą współczesny ruch architektoniczny w Polsce. Jego wyróżnikiem jest także fakt, że obejmuje swoim zasięgiem wszystkie dziedziny projektowania: kubaturę, wnętrze i krajobraz.

Do 24 stycznia 2020 roku zbieramy informacje o najciekawszych realizacjach

publicznych i prywatnych w polskiej architekturze 2019 roku. 3 lutego 2020 roku wystartuje oficjalne głosowanie internautów oraz profesjonalnego jury. Wyniki głosowania zostaną zaprezentowane podczas uroczystej Gali w kwietniu 2020 roku. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa nagrodzonych prac oraz nominowanych do udziału w plebiscycie. Jak co roku wystawa odwiedzi wyższe uczelnie w całej Polsce. Szczegółowe informacje na stronie www.sztuka-architektury.pl. Magazyn Trendy Art of Living jest patronem medialnym wydarzenia.

Trendy
CZERWIEC 2020 TRENDY ART OF LIVING - wydanie 84! Na czas kanikuły: Szymborska i Rusinek, Pągowski, Hutchence, Lee Rogers, felietony, korespondencje