THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Bracia Collins odnowią samochód pielęgniarki

NEWS

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o akcie wandalizmu, którego dopuścili się mieszkańcy jednego z gliwickich osiedli – zniszczyli oni auto pracownicy służby zdrowia. Samochód został pomalowany spray’em, a także przebito mu opony. Prowadzący na antenie TVN Turbo program „Odjazdowe bryki braci Collins” Grzegorz i Rafał Collins zaproponowali, że odnowią auto, biorąc przy tym całość kosztów na siebie. „Zapraszamy Panią do nas na konkretną renowację powłoki lakieru. Do tego

dorzucamy powłokę ceramiczną, zestaw nowych opon i kilka innych super-ulepszeń. Życzę osobie, która przebiła pielęgniarce opony, do tego obsmarowała auto farbą, aby musiała skorzystać z usług tej Pani, być może wtedy ją doceni. Całość usługi włącznie z odbiorem auta oczywiście na firmę” – napisali na swoim koncie na Instagramie. Obecnie na instagramowym koncie braci jest także prowadzona zbiórka pieniędzy na sprzęt dla jednego z gliwickich szpitali, niezbędny do ratowania życia chorych.

Trendy
WRZESIEŃ 2020 TRENDY ART OF LIVING - wydanie 85! Mimozami jesień się zaczyna… Biznesy aktorów, Yayoi Kusama, Tiziana Luxardo... Już w kioskach!