THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

KORESPONDENCJA

http://www.magazyntrendy.pl/images/20200928110840.jpg
http://www.magazyntrendy.pl/images/20200518145255.jpg

Plądrowanie Notre-Dame

2020-05-18 | korespondencja
http://www.magazyntrendy.pl/images/20200504103812.jpg

Londyn: im więcej drzew, tym zdrowsze miasto

2020-05-04 | korespondencja

Między nami Beatlesami: Paul o Johnie

KORESPONDENCJA

Z okazji przypadającej niebawem 80. rocznicy urodzin Johna Lennona BBC Radio 2 wyemituje 3 i 4 października wywiad jaki przeprowadził z Paulem McCartney’em syn Johna, Sean. McCartney mówi w nim, że czuje się „szczęśliwy”, że los postawił na jego drodze życia właśnie Lennona, dodając przy tym: „Na początku tworzyliśmy niezbyt udane piosenki. No wiesz, tacy bardzo młodzi tekściarze, którzy nie wiedzą, jak to robić” – opowiada Seanowi Paul. „Proces wyglądał tak, że brałem gitarę i grałem krótki fragment utworu. W końcu zaczęliśmy pisać nieco lepsze numery, a potem tak bardzo nam się to spodobało, że wszystko nabrało rozpędu”. Dodał przy tym, że John był sprytnym i dowcipnym geniuszem, który ukrywał swoją niepewność pod maską

humoru.

Audycja w BBC Radio 2 jest także zapisem pierwszej wspólnej publicznej rozmowy dwóch synów Lennona – Juliana i wspomnianego już Seana.

Dokument zawiera również wywiad z Eltonem Johnem. „Kiedy poznałem twojego tatę, czułem, że znam go przez całe życie” – mówi Elton John Seanowi. Dodał przy tym, że w latach 60. przejechał przez cały Londyn, aby kupić wydanie Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band, a historia zatoczyła koło – Elton pojawił się na scenie Madison Square Garden w Nowym Jorku wraz z Johnem na ostatnim koncercie byłego Beatlesa. W audycji usłyszeć będzie można także nigdy nie prezentowany utwór Just fun, który został napisany przez Lennona i McCartney’a gdy zaczynali karierę w Liverpoolu.

Trendy
GRUDZIEŃ 2020 Helmut NEWTON - wciąż inspiruje... i wiele innych ciekawych tematów w nowym 86 wydaniu TRENDY art of living!