THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia,zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piekno

NEWS

http://www.magazyntrendy.pl/images/Maserati TRENDY art of living.jpg
http://www.magazyntrendy.pl/images/20140303140505.jpg

Zakaz palenia w samochodach

2014-03-03 | news
http://www.magazyntrendy.pl/images/20140303134824.jpg

Gwiazdy z Oscarami

2014-03-03 | news

Pierwszy salon Maserati w Polsce

NEWS

Maserati - włoska marka luksusowych samochodów wchodzi na polski rynek motoryzacyjny. Auta, których symbolem jest trójząb Neptuna, jeszcze w tym roku będą do kupienia w pierwszym salonie Maserati w Piasecznie pod Warszawą.  Maserati to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek motoryzacyjnych świata. Za dwa lata będzie obchodzić setne urodziny. Żeby rozpędzić się do setki, flagowy model marki Quattroporte Sport GT S potrzebuje 5 sekund.

Samochody Maserati są montowane ręcznie w fabryce we włoskiej Modenie. To auta "szyte na miarę" i montowane z uwzględnieniem potrzeb konkretnego klienta.

"Przedstawiciele

naszej marki gotowi są spędzić z klientem wiele czasu, by uzgodnić wszystkie szczegóły zamawianego auta. Czasami osoby kupujące Maserati zapraszamy do Włoch, by wybrały na przykład optymalny kolor karoserii. Organizujemy też dla naszych klientów różne wydarzenia. Zależy nam bowiem na bliskiej współpracy z klientem" - mówi Joost Rijnbeek, szef sprzedaży Maserati na Europę Środkowo-Wschodnią.

Salon Maserati zostanie otwarty jeszcze w tym roku w Piasecznie pod Warszawą. Wyłącznym dealerem i importerem marki w Polsce będzie rodzinna firma Chodzeń. Polskim klientom znana jest z salonów Toyoty i Lexusa.

Trendy
MARZEC 2014 Goran Bregović w wywiadzie dla TRENDY - W wieku 16 lat zostałem więc gitarzystą i grałem w knajpkach ze striptizem...