THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

TRAVEL

http://www.magazyntrendy.pl/images/20160218151114.jpg
http://www.magazyntrendy.pl/images/20180806101101.jpg

Nocleg w Wielkim Murze Chińskim

2018-08-06 | travel
http://www.magazyntrendy.pl/images/20180507095833.jpg

Afryka dzika

2018-05-07 | travel

Luksus i elegancja

TRAVEL

Pałac Żelechów SPA & Wellness to luksusowy hotel zlokalizowany w województwie mazowieckim. Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, jest alternatywą dla osób, które szukają niezwykłych miejsc. Pałac zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury z nowoczesnym wyposażeniem. 75 luksusowo zaaranżowanych pokojów i apartamentów zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą.

Pałac oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. Połączenie smaków tradycji z nowoczesnymi trendami w gastronomii, tworzy niepowtarzalny efekt, który porusza najbardziej wymagające podniebienia.

Prawdziwym skarbem obiektu jest ukryty w pałacowych lochach browar. Pałacowe piwo warzone jest według liczących kilkaset lat receptur uznanych piwowarów, na

bazie jedynie naturalnych składników. W podziemiach Pałacu można skosztować tego wyjątkowego trunku o niepowtarzalnych i oryginalnych walorach smakowych.

W wysmakowanych wnętrzach Pałacu mieści się luksusowa i nowoczesna strefa Wellness & SPA, wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, jakich nie może zaoferować żadne inne Spa w Polsce. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach Spa w Dubaju, czy na największym liniowcu świata Queen Mary II. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez fachowy personel przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów, między innymi japońskiej firmy MENARD, a efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu.

www.palaczelechow.pl

Trendy
GRUDZIEŃ 2018 Zimowe zaczytanie... już w sprzedaży! Paltrow, Faithfull, Bator, Plebanek, Bukowska, Napiórkowska o Dwurniku, Rashid, Mondino…